CERTYFIKATYSukcesy naszych uczniów – rozstrzygnięcie ubiegłorocznych konkursów

            Laureatami konkursu systematycznego oszczędzania zostali:

- z najczęstszymi wpłatami na książeczkę SKO i największą uzbieraną kwotą – I miejsce Karolina Kmiecik uczennica kl. VI;

- drugie miejsce zajął Dominik Sowa – uczeń kl. III;

- trzecie miejsce przypadło Kornelii Śmietanie – uczennicy kl. IV.

            Wymienieni uczniowie otrzymali plecaki SKO ze szkolnym wyposażeniem oraz dyplomy.

                                                               . . .

            Za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł dyplomy laureatów i nagrody odebrali:

- Julia Gliwauczennica kl. I b;

- Dawid Smokuczeń kl. VI.

            Nagrodę główną – rower, z rąk organizatorów kampanii odebrała uczennica kl. II – Martyna Dworniczak. Warto zaznaczyć, że to nie pierwsza nagroda Martynki w konkursach zewnętrznych, choć pierwsza na skalę ogólnopolską. Dziewczynka wykonała pracę z plasteliny, na której przedstawiła cztery sposoby pomagania innym osobom w trudnych dla nich sytuacjach.

Martynka po odbiór swojej nagrody i gratulacje pojechała wraz z rodzicami, rodzeństwem, z P. dyr. Joanną Mazanką i Wójtem Gminy – P. Władysławem Gołębiowskim do Warszawy. Tam na uroczystej gali, w obecności mediów została uhonorowana za swoją pracę plastyczną. Wygrana Martynki to jej wielki osobisty sukces, ale też ogromny wkład w promocję szkoły i Gminy Marcinowice na arenie ogólnopolskiej. Na tę uroczystość bowiem wraz z laureatami zaproszeni byli  dyrektorzy szkół, wójtowie, burmistrzowie i pracownicy samorządowi z całego kraju.  Każda delegacja miała możliwość pochwalenia się swoim zwycięzcą oraz pięknem regionu. Pan Wójt Władysław Gołębiowski gratulował Martynce, a zebranym przedstawił walory naszej małej ojczyzny.

Nagrodzona dyplomem została również nasza szkoła, a Złotym Certyfikatem wyróżniona została Gmina Marcinowice oraz koordynatorka kampanii – p. Ewa Kryger.

 

Wszystkim uczniom – laureatom i zwycięzcom oraz nauczycielom, którzy przyczynili się do sukcesów swoich uczniów GRATULUJEMY!!! A innym dedykujemy słowa Thomasa Edisona:

            Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz.

 

            Serdeczne podziękowania składamy P. Wójtowi – Władysławowi Gołębiowskiemu za zorganizowanie wyjazdu naszej laureatce do Warszawy. 

 

W galerii na stronie internetowej naszej szkoły można obejrzeć zdjęcia z uroczystej gali oraz z rozdania nagród na szkolnym apelu. 

data dodania: 2015-09-29