CERTYFIKATYDzień Chłopaka

W klasie II dziewczynki wraz ze swoją wychowawczynią przygotowały różne zadania do wykonania, aby na koniec wybrać Super Chłopaka i nagrodzić go dyplomem. Chłopcy poddani byli próbom: wytrzymałości, mądrości, odwagi. Opowiadali  krótko o sobie oraz pokazywali mimiką różne emocje. Wszyscy otrzymali sporo słodkości i Dzień Chłopaka minął na wesoło.

Wiele atrakcji mieli chłopcy z klasy III, którym koleżanki podarowały słodkie prezenty. Dodatkowo każdy z nich otrzymał babeczkę upieczoną przez mamę Emilki Cybruch. W klasie odbył się też konkurs na Najsympatyczniejszego Kolegę. Wygrał go Wojtek Żydek.

Uczennice z klasy IV uczciły Święto Chłopaka organizując konkursy, zabawy i zawody dla swoich kolegów. Przygotowały również wspaniałe upominki. Uśmiechom i świetnej wspólnej zabawie grupowej nie było końca.

Przy wtórze serdecznych życzeń chłopcy z klasy V zajadali się lizakami, czekoladami i batonami. Słodycze otrzymali również chłopcy z klasy VI, a Klasowy Super Chłopak otrzymał dodatkowo lizaka „z wąsem”. 

W obchody święta Dnia Chłopaka aktywnie włączył się Samorząd Szkolny, który przeprowadził wybory na Najsympatyczniejszego chłopca w szkole. Wybory wygrał Jakub Nóżka – uczeń klasy IV, który na apelu szkolnym otrzyma prezent specjalny – na razie jest to niespodzianka.

Dzień Chłopaka to również święto Panów pracujących w naszej szkole: Pana Jerzego Zubera i Zbigniewa Adamczyka. Wszystkim naszym CHŁOPAKOM żeńska społeczność szkolna składa najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego.

data dodania: 2015-10-04