CERTYFIKATYI Gminna Olimpiada Sportowa dla Przedszkolaków

W imprezie udział wzięły 6-cioosobowe drużyny dzieci ze Szkoły Podstawowej i Publicznego Przedszkola w Marcinowicach oraz nasze maluchy. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach: 4-5-latków i 6-latków. Każda z drużyn rywalizowała w sześciu konkurencjach: w skokach w worku, w slalomie z woreczkiem na głowie, w przejściu przez szarfę, w toczeniu dużej piłki, na torze przeszkód oraz w wyścigu pajacyków. Wszystkim zawodnikom kibicowali nasi uczniowie.

Na koniec, po słodkim poczęstunku jury ogłosiło wyniki:

- w kategorii dzieci młodszych I-sze miejsce zajęła drużyna z oddziału przedszkolnego SP w Marcinowicach, II-gie miejsce przypadło naszym maluszkom, zaś na III-cim miejscu uplasowały się przedszkolaczki z marcinowickiego przedszkola;

- w kategorii dzieci starszych I-sze miejsce zajęły 6- cio latki ze SP w Marcinowicach, II-gą lokatę zdobyli zawodnicy z Publicznego Przedszkola w Marcinowicach, III-cie miejsce wywalczyli nasi wychowankowie.

            Każdy mały uczestnik olimpiady otrzymał medal, a drużyny uhonorowane zostały pucharami. Wszyscy po dniu pełnym emocji i sportowej rywalizacji wracali do swoich placówek lub domów zmęczeni, ale w doskonałych nastrojach.

data dodania: 2020-02-17